Види масажів:
Вакуумно-роликовий масаж: рекомендована тривалість - 30/60 хв., вартість – 70/130 грн
Масаж спини: рекомендована тривалість – 30 хв., вартість – 90 грн
Сегментарний масаж: рекомендована тривалість – 20 хв., вартість – 60 грн
Загальнооздоровчий масаж: рекомендована тривалість - 60/80 хв., вартість – 180/240 грн
Медовий масаж:рекомендована тривалість – 30/60 хв., вартість – 100/200 грн
Антицелюлітний масаж: рекомендована тривалість – 30/60 хв., вартість – 100/200 грн
Масаж пілінг: тривалість - 40 хв., вартість - 170 грн.
Пілінг + загальний масаж: тривалість – 80 хв., вартість – 280 грн.*під час перебування у масажному кабінеті відлік часу перебування в аквапарку зупиняється.


ХАМАМ


Хамам – класична турецька лазня, яку в усьому світі, не тільки на Сході, використовують для очищення та релаксації. Хамам облаштований відповідно до споконвічних традицій, а процедуру проводять майстри з великим досвідом. Хамам стане незабутнім експериментом, який Ви захочете повторити ще не раз. Процедура несе в собі оздоровлення та омолодження тіла, знімає втому, активізує життєві сили.
    Ви залишите хамам з неповторно гладенькою, пружною і підтягнутою шкірою всього тіла. Крім цього, лазня і масаж дарують приємне розслаблення, відчуття тілесної і духовної чистоти.
    Ви можете відвідати хамам за доступною ціною в аквапарку «Алігатор».
tarif_hamam_22(2)

*Під час перебування в турецькій бані відлік часу здійснюється похвилинно.
*Під час перебування в турецькій бані відлік часу перебування в аквапарку зупиняється і нараховується відповідно до тарифів турецької бані


ІНФРАЧЕРВОНА САУНА
Найсучаснішим різновидом сауни є сауна на інфрачервоних випромінювачах. Хоча принцип дії випромінювачів і далекий від традиційних електричних, дров'яних або газових печей, але їх ефективність і зручність вже завоювали безліч шанувальників у всьому світі.
    Однією з найбільш цінних якостей інфрачервоної сауни є її здатність ефективно боротися із зайвою вагою і целюлітом. За один сеанс такої сауни організм витрачає на процеси потовиділення і перекачування крові до двох тисяч кілокалорій. Для порівняння: за годину бігу на марафонську дистанцію людина витрачає усього лише 1100 кілокалорій.
    Глибина прогрівання шкірних покривів в ІЧ-сауні сприяє ефективнішій боротьбі з целюлітом, ніж у традиційній російській чи фінській саунах.
    Інфрачервона сауна дуже корисна для спортсменів. Обумовлено це тим, що під час відвідування ІЧ-сауни в крові людини збільшується число червоних кров'яних тілець – еритроцитів, а також підвищується рівень гемоглобіну. Відповідно різко покращується забезпечення тканин організму киснем і активізується виведення токсинів та молочної кислоти. Багато європейських футбольних команд, а також шкіл східних єдиноборств Азії використовують цілющі властивості інфрачервоної сауни при підготовці своїх вихованців.
tarif_hamam_22(2)