Атмосферний, вишуканий ресторан,який чудово підходить для ділових зустрічей, романтичних побачень, сімейних свят та випадків, коли потрібно справити приємне враження на важливих для Вас людей.

  Складається ресторан з двох комфортних залів загальною місткістю 70 осіб.
 Розташований за 5хв. їзди від центру міста, 7хв. від залізно дорожнього та 3хв. від автовокзалу, осторонь від міського шуму і метушні. Ресторан має зручний під’їзд і паркінг з професійною охороною. В залі грає вишукана             музика, яка доповнює відчуття затишку і комфорту, не заважаючи вести ділові чи романтичні бесіди.
Багатий інтер'єр, вишукане обслуговування, витончена європейська кухня і атмосфера, яка сприяє якісному  діалогу – ось складові неповторного шарму ресторану «А».
     Гордістю шеф-кухаря є соковитий стейк на ребрі з карамелізованими яблуками та грушами, а також авторське  морозиво.
    Страви з меню ресторану «А» задовольнять як любителя класичної європейської кухні, так і вибагливого гурмана, що полюбляє відкривати для себе нові смаки. Крім того, ми постійно поповнюємо меню стравами за кращими світовими рецептами.
      Алкогольна карта ресторану пропонує вишукані напої від кращих виробників Італії,Франції, Чилі та Грузії. Наші офіціанти окрім висококласного сервісу порекомендують вино, яке чудово підкреслить смак обраної Вами страви.

    Обравши ресторан «А» для романтичної чи ділової зустрічі, для відзначення особистих свят чи корпоративних заходів Ви можете бути на 100% впевнені в якості послуг і отриманні позитивних емоцій завдяки висококласному сервісу, 
статусному інтер’єру та незмінно високим стандартам приготування страв. 

1034_1

1036_1