Алігатор, готельно-розважально-оздоровчий комплекс Тернопіль

Готель

фасад готель

Опис готелю Алігатор

Неподалік від центру міста , всього в 5 хв. їзди від залізничного вокзалу розташувався готель «Алігатор» , який є невід'ємною частиною готельно-розважально-оздоровчого комплексу «Алігатор». Готель, СПА-центр, аквапарк з затишним кафе, фітнес-клуб та вишуканий ресторан об'єднані спільною територією центру відпочинку Алігатор (Alligator) . Гості готелю, незалежно від мети подорожі, чи це відпочинок чи ділова поїздка зможуть розміститися в затишних номерах різного рівня комфорту "Стандарт", "Напівлюкс" і "Люкс" , оснащених усіма необхідними зручностями: сучасними меблями, кондиціонером, телевізором з кабельним телебаченням, телефоном і ванною кімнатою з душовою кабіною. Додатково розважитися всією сім'єю можна в аквапарку. Відчути себе в тонусі дозволить турецька лазня хамам з різними СПА-процедурами та фітнес-клуб , які знаходяться на території комплексу Алігатор. А скуштувати страви європейської кухні та приємно провести час можна в ресторані.

В готелі є послуги швейцара-носія, який із задоволенням допоможе клієнтам донести валізи до кімнати. Свої автомобілі клієнти можуть залишити на території готелю під охороною.

Клієнтам готелю надається 5% знижка на усі послуги готельно-розважально-оздоровчого комплексу «Алігатор» - аквапарк, СПА центр, фітнес клуб, сауна, ресторан.

Номерний фонд готелю складається з 38 кімнат. Можемо розмістити 71 особу (без додаткових місць) та 108 осіб (всього з додатковими місцями).

Характеристика номерів


- стандарт 1-місний - 350 грн(2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа. Однокімнатний номер, в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню)

Готель, фото-1 Готель, фото-2 Готель, фото-3


- стандарт 1-місний - 350 грн (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 1+1 особа.  Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені зручне 1,5 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу(вибір сніданків по меню).

IMG_4158IMG_4165IMG_4172

- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 450 грн (1, 2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Однокімнатний номер, в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

123

- стандарт 2-місний (з двома окремими ліжками) - 450 грн  (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщені два зручні 1 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

IMG_4132IMG_4135IMG_4142

- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком) - 450 грн  (2, 3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Однокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

IMG_4057IMG_4018IMG_4030

- стандарт 2-місний (з двоспальним ліжком)- 450 грн  (мансарда, 5 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Однокімнатний номер (розміщений на 5 поверсі готелю, мансарда), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).


IMG_4187IMG_4196

- стандарт 3-місний - 550 грн (1 поверх). Розміщення в номері макс. 3+1 особа.  Однокімнатний номер, в якому розміщені зручні 1 та 2 спальні ліжка, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

Готель, фото-4 Готель, фото-5 Готель, фото-6


- напівлюкс - 550 грн (1, 2 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Двокімнатний номер, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

Готель, фото-7 Готель, фото-8
Готель, фото-9 Готель, фото-10


- напівлюкс + - 550 грн (3, 4 поверх). Розміщення в номері макс. 2+1 особа.  Однокімнатний номер (розділений аркою), в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, розкладна м"яка частина, шафа для верхнього одягу, журнальний столик, комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, біде, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

Готель, фото-11 Готель, фото-12
Готель, фото-13 Готель, фото-14


- люкс - 750 грн (2 поверх)  Розміщення в номері макс. 2 особи.  Двокімнатний номер з передпокоєм, в якому розміщене зручне 2 спальне ліжко, м"яка частина та 2 м"які крісла, шафи для верхнього одягу, сервант, 2 комоди, журнальний столик,  комод із дзеркалом, телевізор з кабельним телебаченням, індивідуальний кондиціонер, індивідуальне опалення, санвузол з гарячою водою цілодобово (вода із власної свердловини) (душова кабіна, джакузі, туалет, умивальник, засоби особистої гігієни, тапочки, халат, фен, по 2 махрові рушники для кожної особи), телефон для зв"язку з черговим адміністратором. В номері є можливість безпровідникового підключення до мережі інтернет (Wi fi). У вартість номеру входить сніданок. Сніданки подаються в ресторані комплексу (вибір сніданків по меню).

23

14

Доплата за додаткове місце (включений сніданок) - 100 грн.