Фітнес-клуб преміум-класу "Алігатор" – це єдиний у Тернополі спортивний заклад такого рівня. Обладнання залу дозволяє максимально повноцінно тренуватися, а також якнайточніше підібрати тренером вправи та навантаження під особливості кожного клієнта.     Тренажери, представлені в клубі, виробництва "Interatletika" (бізнес-клас комплектація). Це гарантує підвищений комфорт та безпечність. Велика увага приділяється також деталям та дизайну. Ця лінія тренажерів виконана в єдиній кольоровій гаммі, що разом із кардіомашинами та внутрішнім інтер'єром створює цілісний сучасний дизайн у стилі "хай-тек". 
    Функціональною особливістю клубу є найповніший гантельний ряд – від 0,5 кг до 40 кг, а олімпійські штанги та повні комплекти дисків для них будуть в нагоді тим, хто любить серйозну вагу та силові тренування.
    Родзинкою клубу безперечно є кардіо-ряд тренажерів виробництва британської фірми "Pulse".
    У залі поєднуються найсучасніші тренажери, силове обладнання та професійна кардіо-лінія.
    За своїми функціональними можливостями наш зал є одним з найкращих у всьому західному регіоні.
    Тут проводяться заняття з різних видів фітнесу, аеробіки, йоги та дитячого кік-боксингу.
    Гнучка система оплати враховує різні фінансові можливості клієнтів.
У фітнес-клубі представлені степпер (імітація ходьби східцями), сидячий та лежачий велоергометри, крос-тренажер (орбітрек) та бігові доріжки. Це професійне обладнання, що створене на основі провідних технологій у сфері ергономіки (зручність, безпека, природність навантаження та точний прорахунок траєкторії руху), програмного забезпечення (кожен тренажер обладнано персональним комп'ютером, що завантажує різноманітні фітнес-програми, тести, слідкує за фізичними параметрами клієнта, програмується під користувача), дизайну та зручності управління. Наш ряд кардіотренажерів є своєрідним кардіотеатром, адже перед кожною із спортивних машин розташовані плазмові телевізори із можливістю вибору музики, відео, ТВ-програм на свій смак. Клієнт навіть не помітить, як спливе час виконання навантаження. Під час тренування на кардіотренажері клієнти не заважатимуть один одному, адже кожна з кардіомашин укомплектована власним монітором та навушниками з підтримкою DVD.
    Ми дуже цінуємо нашу клубну систему, що працює в "Алігаторі", тому створюватимо умови не тільки для тренувань, а й для активного відпочинку, що забезпечується нашим комплексом.

IMG_5154


Безліміт ціни рік-17.10.16 -2

Додатково Ви маєте можливість користуватися послугами SPA-зони (інфрачервоної сауни та турецької лазні "Хаммам") протягом дії Вашого абонементу. 
Послуга платна: оплачується згідно тарифів
Після закінчення терміну абонемента усі не використані заняття згорають.