Алігатор, готельно-розважально-оздоровчий комплекс Тернопіль

Аквапарк Алігатор, Тернопіль

Перший і єдиний аквапарк в Тернополі, його площа – 2700 м2. Тут може вільно розміститися до 450 осіб водночас. В аквапарку три басейни різного типу загальним об'ємом близько 900 кубічних метрів.

Аквапарк Алігатор, Тернопіль, фото-1

У "Алігаторі" представлений мультимедійний атракціон "Чорна діра" зі світловими ефектами, стереозвуком і можливістю мультипрограмування. Коли летиш в ній, то можеш побачити неймовірну гру світла і почути найнесподіваніші звуки. Висота старту "Чорної діри" 12,5 м, а довжина цього екзотичного "маршруту" – 160 м. Ще одна гірка "Боді слайд" дещо нижча – 6,5 м, і майже вдвічі коротша, але вона теж обов'язково сподобається любителям гострих відчуттів. Своїй назві відповідають і дві крутих гірки "Камікадзе" (висотою 10,5 м, довжиною 33 м). До речі, спускатися з них дозволяється лише дорослим і тим сміливим юнакам, кому вже виповнилося 12 років. Для батьків з маленькими дітьми ідеальною є "Сімейна гірка" – висота 4,5 м і 20 м довжини. До речі, всі атракціони виготовлені в Польщі і відповідають європейським стандартам якості, санітарним нормам і абсолютно безпечні.

Аквапарк Алігатор, Тернопіль, фото-2

У дорослому басейні облаштовані доріжки для спортивних тренувань довжиною 25 метрів (коротка вода). Найглибші місця у басейні – до 1,5 метра. Наймілкіший має лише 20 см. Кожен відвідувач, незалежно від зросту, зможе поплавати там, де йому комфортно.

Аквапарк Алігатор, Тернопіль, фото-3

Для малюків облаштовано два дитячих басейни: один глибиною 90см для занять з плавання, другий – глибиною від 20см до 40см. І, окрім того, щоб просто хлюпатись у водичці, діти можуть навчитися плавати. Керуватимуть цим процесом досвідчені тренери-інструктори. Щодо розваг, то малюкам обов'язково сподобаються атракціони: "Восьминіг з парасолькою", гірки "Слон" (з приставним подовженим спуском) та "Кролик", симпатичний "Гриб", що видуває фонтани теплої води. Окрім того, є багато інших фонтанів та каскадів. До речі, за дитячим відпочинком слідкуватимуть спеціально підготовлені аніматори, з якими дуже цікаво буде пограти в різні ігри та взяти участь у конкурсах.

Аквапарк Алігатор, Тернопіль, фото-4

Для любителів розслабитись у воді облаштовано спеціальну spa-зону з усіма видами гідро- та аеромасажу. Своєрідною "родзинкою" комплексу є турецька баня Хамам. Все зроблено в кращих східних традиціях – мармур, доступ пари з усіх боків, великий стіл-лежак посередині. До речі, можливість полежати і розслабитись є важливою умовою для ефективного масажу, без якого не обходиться жодна поважаюча себе лазня. Причому, масаж у "Алігаторі" також виконується надзвичайно компетентними фахівцями. Можна також відвідати солярій, спортивні зали для занять фітнесом з силовими тренажерами, або просто посидіти в барі.

Спеціалізоване кафе "Алігатор" в аквапарку вміщує до ста відвідувачів. Коктейльна карта цього закладу включає смачні безалкогольні коктейлі, тому батьки можуть сміливо пригощати екзотичними і корисними напоями своїх малюків.

Графік роботи:

Понеділок 12:00-22:00
Вівторок-Неділя 10:00-22:00

ТАРИФИ АКВАПАРКУ

Звертаємо увагу, що з 01.07.2017  Ми продовжили вік для квиточків в аквапарк по тарифу "ДИТЯЧИЙ" та "СІМЕЙНИЙ" !! Від так з 01.07.2017 такий вік становить до 14 років (13 включно)!!

Це означає, що діти до 14 років (13 включно) проходять по зниженим дитячим тарифам, але на територію аквапарку повинні ОБОВ`ЯЗКОВО приходити у супроводі хоча б одного дорослого!

Такі зміни обумовлені, підвищенням безпеки дітей

Аквапарк Алігатор, Тернопіль, фото-5

* ВХІД ДІТЯМ ВІКОМ ДО 1 РОКУ - БЕЗКОШТОВНО!

** ВХІД ПО ТАРИФУ "ДИТЯЧИЙ" ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ДІТЯМ ВІКОМ ДО 14 РОКІВ (13 включно) і тільки у супроводі хоча б одного дорослого

*** Тариф "сімейний" розрахован саме на сім'ю. Не розповсюджується для друзів та подруг та інших комбінаціях

Кожна понадлімітна хвилина за 1 особу: 2 грн/хвилина